Ungdomsserien to 2012-04-26 21:39
Preliminär resultatlista skapad av OE2003 Sverige © Stephan Krämer 2008

   Pl tartnr    Rank Namn                         År  Dst Klubb                               Tid 



H16  (3/3)     Preliminär resultatlista  2 

    1      9         Oskar Lind                   97   14 SOK Viljan                        33:48 
    2     34         Herman Billing                    14 Målilla OK                        40:04 

           3         Robert Billing               96   14 Hultsfreds OK                  Ej godk. 



H14  (5/5)     Preliminär resultatlista  2 

    1     10         Benjamin Sturek                   14 SOK Viljan                        29:46 
    2     11         Pontus Erlansson                  14 SOK Viljan                        39:05 
    3     53         Anton Olivestam                   14 Vimmerby OK                       42:18 
    4      8         Filip Johansson                   14 SOK Viljan                        57:39 
    5     64         Alexandert Josefsson              14 Vimmerby OK                     1:23:26 



H12  (7/7)     Preliminär resultatlista  2 

    1     29         Filip Andersson              00   14 Hultsfreds OK                     29:50 
    2     15         Jonatan Pettersson                14 SOK Viljan                        30:12 
    3     45         Erik Erlandsson              01   14 Vimmerby OK                       31:51 
    4     20         Lukas Kvist                       14 Hässleby SOK                      34:31 
    5     13         Isak Hultberg                01   14 SOK Viljan                        36:19 
    6     43         Gustaf Nilsson               01   14 Vimmerby OK                       44:29 
    7     52         Pelle Johansson                   14 Hultsfreds OK                   1:01:01 



H10  (11/11)   Preliminär resultatlista  2 

    1     37         Oskar Karlsson                    14 Målilla OK                        16:08 
    2     12         Olle Erlansson                    14 SOK Viljan                        24:51 
    3     35         Alfrid Andersson  mhj             14 Målilla OK                        25:12 
    4     49         Kalle Johansson  mhj              14 Hultsfreds OK                     34:57 
    5     23         Tommas Kvist                      14 Hässleby SOK                      34:58 
    5     50         Simon Tuvesson                    14 Hultsfreds OK                     34:58 
    7     24         Inglis Söderström                 14 Hässleby SOK                      35:33 
    8     36         Arvid Andersson  mhj              14 Målilla OK                        36:55 
    9     21         Viktor Steidahl                   14 Hässleby SOK                      38:36 
   10     62         Isac Josefsson               59   14 Vimmerby OK                       42:08 
   11     63         Oscar Andersson              67   14 Vimmerby OK                       42:13 



D16  (2/2)     Preliminär resultatlista  2 

    1     31         Emelie Andersson             96   14 Hultsfreds OK                     45:11 
    2     57         Eirin Andersson              96   14 Vimmerby OK                       56:11 



D14  (2/2)     Preliminär resultatlista  2 

    1     28         Clara Gustafsson             99   14 Hultsfreds OK                     45:53 
    2      1         Emma Billing                 99   14 Hultsfreds OK                     57:55 



D12  (3/3)     Preliminär resultatlista  2 

    1     18         Julia Arvidsson                   14 Vimmerby OK                       26:12 
    2     14         Elisabet Mikkelsen           01   14 SOK Viljan                        47:20 
    3     51         Hanna Tuvesson                    14 Hultsfreds OK                   1:01:11 



D10  (7/7)     Preliminär resultatlista  2 

    1      6         Ella Nylander                     14 Hultsfreds OK                     22:56 
    2     48         Ebba Pettersson                   14 Målilla OK                        26:06 
    3     41         Ebba Danielsson/Carmström    70   14 Målilla OK                        26:27 
    4     47         Clara Wärnsberg                   14 Målilla OK                        28:07 
    5     40         Alice Nilsson   mhj          69   14 Vimmerby OK                       32:36 
    6     22         My Nodenström                     14 Hässleby SOK                      32:45 
    7     46         Eline Andersson  mhj              14 Vimmerby OK                       36:24 



Inskolning  (1 Preliminär resultatlista  2 

          26         Noa Nodenström                    14 Hässleby SOK                      Godk. 



Öppen 1  (12/1 Preliminär resultatlista  2 

    1     59         Viktor Antonsson             91   14 Eksjö SOK                         29:51 
    2     61         Mats Erik Malmberg           78   14 Vimmerby OK                       35:16 
    3     33         Rickard Danielsson           69   14 Vimmerby OK                       38:17 
    4     16         Thord Hultberg               75   14 SOK Viljan                        38:40 
    5     42         Tony Zetterström             66   14 Målilla OK                        39:54 
    6     38         Johan Billing                68   14 Målilla OK                        44:18 
    7      5         Urban Billing                70   14 Hultsfreds OK                     44:48 
    8     27         Beatrice Edgren              92   14 Hultsfreds OK                     46:44 
    9     30         Andreas G. Ainemo            71   14 Hultsfreds OK                     49:17 
   10     32         Frida Danielsson             93   14 Vimmerby OK                       53:43 
   11      2         Carola Billing               71   14 Hultsfreds OK                   1:14:02 

          17         Peter Lind                   66   14 SOK Viljan                     Ej godk. 



Öppen 2  (5/6) Preliminär resultatlista  2 

    1     19         Anneli Arvidsson                  14 Vimmerby OK                       34:35 
    2     39         Daniel Axelsson                   14 Målilla OK                        35:29 
    3     44         Anders Nilsson               69   14 Vimmerby OK                       35:48 
    4     25         Torbjörn Kvist                    14 Hässleby SOK                      37:46 
    5     56         Annsofi Svensson             73   14 Hultsfreds OK                     44:38 



Öppen 3  (5/5) Preliminär resultatlista  2 

    1     58         Antonia Olivestam                 14 Eksjö SOK                         22:49 
    2     60         Gunilla Sävenstrand          32   14 Hultsfreds OK                     48:36 
    3     55         Cecilia Mellstedt                 14 Målilla OK                      1:00:34 
    4     54         Laila Erlandsson             45   14 Målilla OK                      1:00:44 
    5      4         Gunhild Svenonius                 14 Hultsfreds OK                   1:16:46